Jobangebot

Inżynier ds. Analiz Technicznych (RAMS i LCC) – Siedlce, Warszawa

- Stellenanzeige | Stadler Pankow

Stellenbeschreibung - Inżynier ds. Analiz Technicznych (RAMS i LCC) – Siedlce, Warszawa

connecticum Job 1665710

Firma Stadler produkuje pociągi od 80 lat. Dzięki naszej innowacyjności, elastyczności i niezawodności jesteśmy obecnie wiodącym producentem pojazdów szynowych. Oprócz naszych oddziałów w Szwajcarii 13000 pracowników pracuje w kilku lokalizacjach produkcyjnych i inżynieryjnych oraz w ponad 70 lokalizacjach serwisowych w Europie, Ameryce Północnej i Afryce Północnej.

Do naszego zakładu w Siedlcach i Warszawie szukamy osoby na stanowisko
Inżynier ds. Analiz Technicznych (RAMS i LCC)
Twój zakres obowiązków
  • Przeprowadzenie analizy RAMS tj. analizy i oceny bezpieczeństwa, niezawodności, łatwości utrzymania, dostępności,
  • Przeprowadzanie analizy kosztów cyklu życia produktu LCC (Life Cycle Cost),
  • Ocena opracowanych dokumentów z punktu widzenia bezpieczeństwa,
  • Przygotowanie specyfikacji technicznych i wymagań programowych dla podwykonawców i dostawców urządzeń,
  • Zarządzanie dziennikami zagrożeń,
  • Opracowywanie dokumentacji niezawodności i bezpieczeństwa,
  • Wsparcie RAMS we wszystkich etapach projektu, tj. instalacja, testy, utrzymanie, analiza awarii,
  • Monitorowanie wzrostu niezawodności poprzez analizy awarii danych,
  • Ocena i analiza ryzyka.
Twój profil
  • Wykształcenie wyższe techniczne (warunek konieczny),
  • Znajomość normy 50126,
  • Doświadczenie w tworzeniu analiz RAMS/ LCC oraz FMEA,
  • Odpowiedzialność, terminowość, elastyczność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi MS Office,
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację.
Nasza oferta
  • Interesującą pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Możliwość zdobywania doświadczenia w międzynarodowym środowisku w oparciu o wysokie standardy jakości i zarządzania
  • Zdobywanie praktycznej wiedzy w oparciu o najnowsze technologie
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Konkurencyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia.
Zainteresowany/-a?

Skorzystaj z szansy i złóż podanie o pracę! Czekamy na Twoją kompletną aplikację online.

Zainteresowanych naszą ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: praca@stadlerrail.com lub Stadler Polska Sp. z o.o. ul. Targowa 50, 08-110 Siedlce , tel. +48 / 25 746 45 00
Firma Stadler Rail Group – www.stadlerrail.com

Informationen zur Bewerbung
Stellenangebot:

Jobkennzeichen:
Connecticum Job 1665710
Bereiche:
Kontaktdaten
Firmenprofil Stadler Deutschland GmbH

zurück | vor | zur Jobbörse | Job beanstanden

Mehr Jobangebote von Stadler Deutschland GmbH