zurück | vor | Jobbörse

Jobangebot

Gépbeállító

Direkteinstieg - Stellenanzeige | Continental AG

Stellenbeschreibung - Gépbeállító

connecticum Job 1520336

Gépbeállító Apply now Gépbeállító Description - A gyártás folyamatosságának biztosítása- Gépbeállítói feladatok ellátása, a gépek hibáinak elhárítása, dokumentálása- Elektronikai, mechanikai és automatizálási ismeretek napi szintű gyakorlati alkalmazása Qualifications - Műszerész, gépész vagy elektronikai területen szerzett végzettség, tapasztalat- Alapszintű számítógépes ismeret- Három vagy több műszakos munkarend vállalása Apply now Az Autonóm Mobilitás és Biztonság üzleti terület a biztonságos és kényelmes vezetés megteremtése érdekében magában foglalja a biztonsági technológiákat és a járműdinamikát. A cél a „Vision Zero”, tehát a balesetmentes közlekedés megvalósítása. Az autonóm mobilitás és a biztonsági komponensek és rendszerképességek az autonóm mobilitás előfeltételei. Apply now Keyfacts Job-ID 210145BR Function Manufacturing Operations and Production Location Veszprém Location Veszprém Application Process Details Apply now

Informationen zur Bewerbung
Stellenangebot:

Gépbeállító

Jobkennzeichen:
Connecticum Job 1520336
Bereiche:
Ingenieurwissenschaften: Elektrotechnik

  • Diese Stellenanzeige wurde leider schon deaktiviert:
    Gépbeállító
Jobangebot